informacja o 19.1 na strone

Najnowsze

Wyróżnione

Poznaję naszą gminę Joniec

Od jak dawna istnieje parafia Joniec? Jacy królowie gościli na naszych terenach? Jaki mieli oni wpływ na architekturę i estetykę kościoła? Czyje relikwie znajdują się w jonieckim kościele? Jakie skarby ukryte są w murach tej świątyni?

Odpowiedzi na te i jeszcze wiele innych pytań można było uzyskać 31 lipca w Soboklęszczu podczas prezentacji ks. Włodzimierza Czarnomskiego pt.,,Poznajemy naszą gminę Joniec" zorganizowanej przez grupę nieformalną ,,Z Jońcem w tle". Prezentacja ta była jednym z elementów projektu ,,Joniec - moje miejsce na ziemi - poznaję historię i kulturę mojej okolicy" wybranego w ramach konkursu ,,Laboratorium Edukacji Lokalnej" organizowanego przez Lokalną Grupę Działania ,,Przyjazne Mazowsze". W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu mieszkańców naszej gminy, którzy z dużym skupieniem słuchali i jednocześnie pogłębiali swoja wiedzę dotyczącą jonieckiej parafii i historii naszego terenu.

 

 

 

logotypy slogan 20.08.20

baboszewociechanowdzierzazniajoniecnaruszewoplonskraciazczerwinsksochocinzaluskiczerwinsk

MazDniRol 24

domlgd

okladka publikacji CoWiP

 

ikonka broszura okładka

ikonka

Certyfikaty Przyjazne Mazowsze

IKONKAAA

ikonka2019

IKONKA

 

 

ikonka Ciekawostki Turystyczne

 

ikonka TWÓRCY LOKALNI

 

ikonka produkty lokalne

 

ikonka ciekawe biografie

 

 

2

 

mpnt

 

skrzat

 

 

Skrzatolandia

 

ikonka aktualna

LGD KSIAZKA

napisz

ziemia plonska okladka

okladka do akceptacji 1

IKONKA POTENCJAŁ TURYSTYCZNY

Archiwum artykułów

unnamed

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach

Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach

Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność